08:00 – 17:00

Od poniedziałku do piątku

Biuro

os. Pod lipami 6/104, 61-634 Poznań
Wsparcie dla Twojej firmy w negocjacjach z ubezpieczycielem.
  • Polski
  • English

08:00 – 17:00

Od poniedziałku do piątku

Biuro

os. Pod lipami 6/104, 61-634 Poznań

O nas

Kancelaria Brokerska Aseko Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w doradztwie w zakresie umów ubezpieczenia należności handlowych oraz innych produktów związanych z zarządzaniem ryzykiem w przedsiębiorstwie (faktoring, windykacja należności, raporty handlowe, gwarancje ubezpieczeniowe).

Swoje usługi kierujemy głównie do Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw posiadających umowę ubezpieczeniową lub planujących zawrzeć taką umowę z zakładem ubezpieczeń.  Bazujemy na swym wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas pracy w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej.

aseko-logo

Partner, doradca, analityk, ekspert

Dla naszych partnerów biznesowych chcemy być kimś więcej niż tylko pośrednikiem ubezpieczeniowym, zależy nam na tym, abyście  postrzegali nas Państwo jako partnera, który zawsze na pierwszym miejscu stawia sobie Państwa interes, wsłuchuje się w Wasze potrzeby i poszukuje maksymalnej ochrony ubezpieczeniowej przy minimalnych kosztach, doradcę, który bazując na swoim wieloletnim, praktycznym doświadczeniu w konstruowaniu umów ubezpieczeniowych podpowiada możliwe do uzyskania i najkorzystniejsze dla ubezpieczającego rozwiązania,  analityka, który skrupulatnie przeanalizuje umowę oraz warunki ogólne ubezpieczenia tak aby zminimalizować prawdopodobieństwo odmowy wypłaty odszkodowania przez zakład ubezpieczeń, oraz eksperta, który znając bardzo dobrze rynek ubezpieczeń należności, oferty ubezpieczycieli, a także jakość świadczonych przez nich usług poprowadzi negocjacje i pomoże w dokonaniu właściwego wyboru.

Aseko Cezary Cierach Zdjęcie

Cezary Cierach

Właściciel
Broker ubezpieczeniowy. Absolwent Katedry Ubezpieczeń Gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Z tematyką obsługi brokerskiej zapoznał się w TUiR Warta SA obsługując największych brokerów na polskim rynku oraz w jednej z czołowych poznańskich firm brokerskich. Od 2007 jest licencjonowanym brokerem. Doświadczenie w obszarze ubezpieczeń należności handlowych zdobył przez 9 lat w Dziale Handlowym Euler Hermes będąc autorem przeszło 350 umów ubezpieczeń na terenie zachodniej Polski. Wielokrotnie szkolił pracowników pionu sprzedażowego Towarzystwa w zakresie produktowym oraz technik implementacji ubezpieczenia należności w przedsiębiorstwach. Współtwórca Kancelarii Brokerskiej Aseko Sp. z o.o., członek zarządu i współwłaściciel.
Marcin Krasowski Aseko

Marcin Krasowski

Właściciel
Broker ubezpieczeniowy. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie ukończył studia magisterskie z zakresu zarządzania oraz studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń gospodarczych. Od 2005 roku związany z tematyką ubezpieczeń należności handlowych, windykacji należności, monitoringu gospodarczego, zarządzania ryzykiem kredytowym w przedsiębiorstwie. Wieloletni pracownik szczebla kierowniczego Działu Handlowego firmy Euler Hermes w Poznaniu. Twórca niezliczonych programów ubezpieczeniowych dla firm, zarówno z sektora MŚP jak i dużych międzynarodowych korporacji, doświadczony doradca Klienta i negocjator, a także założyciel, współwłaściciel oraz członek zarządu w Kancelarii Brokerskiej Aseko Sp. z o.o.

Zezwolenie z Komisji Nadzoru Finansowego

aseko KNF Zezwolenie
Top